UAE یاب
UAE یاب

به گزارش UAE یاب، با رشد بازارهای جهانی، سفارش کالا از سراسر جهان دیگر امری غیرقابل تصور یا گران نیست. امروزه تقریباً هر فرد و کسب‌وکاری در صورتی که محصولات مورد نیازش در بازار داخلی موجود نباشد با شناسایی کالای مورد نیاز خود در دسترس‌ترین کشور سفارش خود را ثبت می‌کند.

چه صنعت فولاد و چه بهداشت، واردات کالا می‌تواند یک ضرورت اجتناب‌ناپذیر برای هر کسب‌و‌کار و یا نیاز شخصی باشد. وب‌سایت‌ و اپلیکیشن UAE یاب، دستیابی مردم کشورمان را به کالاهای خاص تولید شده توسط شرکت‌‌های معتبر بین‌المللی با قیمت‌های حمل و نقل بین‌المللی مقرون به صرفه آسان‌تر کرده‌ است. (بخوانید؛ درباره امارات یاب) اقلام الکترونیکی، پوشاک مد، محصولات زیبایی، لوازم آرایشی و اسباب بازی‌ها بیشترین بخش کالاهای مورد تقاضا را به طور کلی تشکیل می دهند.

اما قبل از خرید کالا از کشورهای دیگر، خطرات و نکات خاصی وجود دارد که باید از آنها آگاه باشید. در حالی که اینترنت به راحتی می تواند شما را با اطلاعات غیر ضروری بیش از حد غرق کند، در UAE یاب سعی کرده‌ایم کل فرآیند را برای شما خلاصه کنیم.

✔ کالاهای خود را به درستی بشناسید:

به گزارش UAE یاب، اگرچه ساده به نظر می رسد، اما این مهم ترین مرحله در کل فرآیند واردات شماست. قبل از خرید هر چیزی، همیشه ضروری است که محصول خود را به‌طور کامل بررسی کنید. به همین ترتیب، هنگامی که شما در حال سفارش کالا از کشور دیگری هستید، نیاز آن حیاتی‌تر است. شما با سفارش از UAE یاب قبل از هر چیز دیگری باید تصویر ارسال شده از پشتیبانی را برسی کنید چراکه عین همان محصول را دریافت خواهید کرد.

✔ انتخاب فروشنده مناسب و موقعیت جغرافیایی مناسب برای خرید کالا:

UAE یاب، فروشندگان مناسب از امارات متحده عربی را برای سفارش محصول درخواستی بر اساس نیاز شما شناسایی می‌کند. چراکه در اغلب موارد، چندین فروشنده در حال فروش یک نوع محصول هستند. در چنین شرایطی، ما با انتخاب فروشنده‌ای که به بهترین وجه پاسخگوی خواسته‌های شما از امکانات مناسب خدمات مشتری با نرخ پایین گرفته تا روش‌های تحویل قابل اعتماد که تمام نیازهای شما را به خوبی برآورده می کند شناسایی می‌کنیم.

این امر تأثیر شگرفی در جلوگیری از هزینه‌های اضافی که باید هنگام خرید کالا بپردازید، دارد.

✔ فقط ۳۰ درصد از ارزش محصول را به عنوان ودیعه پرداخت می‌کنید:

به گزارش UAE یاب، اغلب مشاهده می‌شود که فروشندگان سعی می کنند مشتریان خود را مجبور کنند بیش از ۳۰ درصد از ارزش محصول را حتی قبل از تحویل محصول پرداخت کنند. نگران نباشید، زیرا در UAE یاب شما همچنان با پرداخت ۳۰ درصد از قیمت تمام شده فاکتور می‌توانید سفارش خود را نهایی کنید. شما باید مابقی مبلغ سفارش را تنها پس از رضایت و بازرسی کالای خریداری شده بپردازید.

✔ هزینه های دیگری نیز وجود دارد که باید همزمان متحمل شوید!

به گزارش UAE یاب، واردات کالا از کشور دیگر هزینه دارد. در کنار پرداخت بهای کالای خود، هزینه‌های دیگری نیز وجود دارد که باید همزمان متحمل شوید. بیایید نگاهی به آنچه هست بیاندازیم.

✱هزینه‌های حمل و نقل:

اگرچه وب‌سایت‌های خرید آنلاین از داخل کشور عمدتاً خدمات تحویل رایگان را ارائه می‌دهند، اما با تحویل بین‌المللی، باید هزینه حمل و نقل را بپردازید. بر اساس عوامل مختلفی مانند وزن، ابعاد، مبدا-مقصد، عوارض و مالیات، بیمه و غیره هزینه حمل و نقل محاسبه می‌شود.

✱حقوق گمرکی:

در صورتی که از کشور دیگری برای استفاده شخصی یا تجاری کالا وارد می‌کنید، باید مبلغی به عنوان حقوق گمرکی را متحمل و پرداخت کنید. به غیر از این، شما باید مالیات‌های دیگری را نیز بپردازید که توسط دولت بر شما تحمیل می‌شود.

✱تبدیل ارز:

وب‌سایت‌های آنلاین معمولاً قیمت محصولات خود را به ارز محلی ثبت می‌کنند. اکنون، اگر در ایران زندگی می‌کنید و از امارات متحده عربی کالا می‌خرید، باید نرخ تبدیل واحد پولی امارات متحده عربی (درهم) را نیز متحمل شوید.

✱حق العمل امارات یاب:

شما پس از تایید نهایی و درخواست محصول به نوعی به امارات یاب نمایندگی می‌دهید، تا برای شما و به حساب شما معامله کند. امارات یاب در مقابل از سَمت شما اجرت توافقی دریافت می‌کند.

✔ گزینه های پشتیبانی مشتری در UAE یاب:

اگر بخواهید سفارش خود را لغو کنید چه؟ اگر بخواهید آدرس حمل و نقل خود را تغییر دهید چه؟ یا اگر یک سوال فوری در مورد سفارش خود داشته باشید چه؟ تمام این شک و تردیدها را می‌توانید با خدمات پشتیبانی از مشتری UAE یاب برطرف کنید.

شما علاوه بر دکمه ثبت سفارش می‌توانید از صفحه‌ی تقاضا کالا در امارات یاب از قیمت و نحوه ارسال محصول مورد نظر خود مطلع شوید.

✔ بگذار مراقب همه چیز باشیم…

در واقعیت لازم نیست شما نگران تمام این مراحل باشید زیرا مواردی مانند شناسایی، تهیه، حمل و نقل کالا و ترخیص و دریافت کالا از گمرک و ارسال کالا برای شما بر عهده UAE یاب است. پس بگذار مراقب همه چیز باشیم.