UAE یاب
UAE یاب
در UAE یاب از جدیدترین قیمت کالاها در امارات متحده عربی با خبر شوید و تصمیم برای خرید بگیرید.

چند سال پیش بنیانگذار UAE یاب، یک شرکت بازاریابی موفق را اداره کرد که به شرکت های کوچک و متوسط در کمپین‌های بازاریابی جهانی به خصوص در مورد مشتریانی که به دنبال تأمین مالی جمعی بودند کمک می کرد. او متوجه شد که مقابله با پیچیدگی های لجستیکی برای آنها چقدر دشوار است. ارائه دهندگان خدمات موجود یا برای مشاغل کوچک بسیار گران بودند یا راه حل هایی را ارائه نکردند که نیازهای آنها را برآورده کند.

آقای شمس با الهام از اینکه می‌تواند برای کمک به کسب و کارهای کوچک در موفقیت آنلاین پیشرو باشد، دفتر خود را در بندرعباس در حالی تأسیس کرد که پاسخ بسیاری از سوالات ذیل را یافته بود. بهترین گزینه حمل و نقل برای خرید کالا از کشورهای دیگر چیست؟ چگونه با تولیدکنندگان و فروشندگان محصولات برند برای خرید محصولات آن‌ها و ارسال به کشورمان مذاکره کنیم؟

آنچه که به عنوان تیمی برای کمک به تامین نیاز مشتریان و کمک به کسب و کارهای کوچک شروع شد، اکنون یک شرکت تامین کننده با بنکدارانی در سراسر جهان است که هزاران سفارش را برای مشاغل در هر اندازه انجام می دهند. (بخوانید؛ چرا امارات یاب؟)

اهمیت ویژه امارات متحده عربی برای تامین کالاهای مشتریان ایرانی:

به گزارش UAE یاب، قرار گرفتن در پل ارتباطی شرق و غرب دنیا با در اختیار داشتن شبکه‌های ارتباطی حمل و نقل دریایی و انتقال کالا و داشتن بنادر مجهز و اسکله های متعدد، تجارت امارات را حائز نقاط قوت بسیاری در حوزه اقتصاد کرده است.

یکی از سیاست‌های اساسی امارات تدوین سیاستهای تشویق کننده سرمایه‌گذاری و تجاری است. وضعیت کشور امارات در تمام شاخص‌های رقابت پذیری اقتصادی بالاتر از میانگین منطقه است. ضمن این که هیچ یک از مقررات پیچیده مالیاتی و تجاری به شکل جدی دیده نمی‌شود همه این موارد منجر به جذاب شدن امارات برای کسب‌وکار و تجارت شده است.

بر اساس پایگاه داده COMTRADE سازمان ملل متحد در مورد تجارت بین‌الملل، صادرات امارات متحده عربی به ایران در سال ۲۰۲۲ به ارزش ۶.۷۶ میلیارد دلار بوده است.

کشور امارات با پیشرفت در طی سالیان اخیر امروزه به یکی از مراکز اصلی و مدرن تجارت تبدیل شده است. برندهای معتبر جهانی دفاتر خود را در این کشور تأسیس کرده‌اند. خرید از دبی و ارسال به ایران تجارتی پرسود است که یکی از دغدغه‌های تجار ایرانی است. UAE یاب در این زمینه با دارابودن دفتر مستقر در دبی، آمادهٔ خدمت‌رسانی به شما کاربران گرامی است. (بخوانید؛ تقاضای کالا از امارات یاب)

ما به ریشه‌های خود وفادار می‌مانیم و به کسب‌وکارها در سراسر ایران خدمات می‌دهیم:

ما با دیدن اینکه چگونه کارمان به مشتریانمان کمک می‌کند تا زندگی‌شان را آسان‌تر کنند و به اهداف تجاری خود برسند فوق‌العاده افتخار می‌کنیم. در زمانی که انتخاب مصرف‌کننده مهم‌تر از همیشه است، ما می‌خواهیم به کسب‌وکارهای دیگر بهترین فرصت را برای ایجاد، شکوفایی، رقابت و رشد بدهیم. با این حال احساس می کنیم سفر ما هنوز تازه شروع شده است.

شما می‌توانید محصولات شرکت‌های معتبر و شناخته شده دنیا که انحصارهایی را که مدت‌هاست بر آنچه ما می‌خریم و مصرف می‌کنیم به چالش می کشند، را از ما بخواهید.

ما تمام انرژی خود را صرف این می‌کنیم که به مشتریان خود حق انتخاب بدهیم. انتخابی برای استفاده و دریافت آسان و مقرون به صرفه کالاهای درخواستی آن‌ها به جای یک سیستم قدیمی سخت، گران یا ناکارآمد. (تماس با امارات یاب)

شمس، بنیان گذار